Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

'' GUCCI '' - РЕПЛИКА - - УНИКАЛЕН ДАМСКИ ЧАСОВНИК.

  • '' GUCCI '' - РЕПЛИКА - - УНИКАЛЕН ДАМСКИ ЧАСОВНИК.
  • '' GUCCI '' - РЕПЛИКА - - УНИКАЛЕН ДАМСКИ ЧАСОВНИК.
  • '' GUCCI '' - РЕПЛИКА - - УНИКАЛЕН ДАМСКИ ЧАСОВНИК.
  • оценка:
  •  0/5
  • Състояние: ново
  • Доставката се поема от: купувача

 '' GUCCI '' - РЕПЛИКА - - УНИКАЛЕН ДАМСКИ ЧАСОВНИК.СТИЛНА И ИЗЧИСТЕНА РЕПЛИКА НА МАРКАТА - КВАРЦОВ МЕХАНИЗЪМ - ЕФЕКТНА ВЕРИЖКА ОТ МЕКА КОЖА - ЕЛЕГАНТЕН ЦИФЕРБЛАТ - ЛОГО НА МАРКАТА ПО ЦИФЕРБЛАТА,КАТАРАМАТА И КАПАКА НА ЧАСОВНИКА.

КОМЕНТАР

Остави оценка: