Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

1стаи до плажа старата част Поморие

 • 1стаи до плажа старата част Поморие
 • 1стаи до плажа старата част Поморие
 • 1стаи до плажа старата част Поморие
 • 1стаи до плажа старата част Поморие
 • оценка:
 •  0/5


  Самостоятелни стаи до плажа старата част на Поморие всяка с баня и тоалетна тераса ТВ интернет хладилник .ул Цар Шишман Стаите се резервирват след внесено капаро за 1 или 2 нощувки

  КОМЕНТАР

  Остави оценка:

  Подобни обяви