Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Внимание ! Обявата е изтекла на 06.10.2016 00:00 !

Чау-Чау

  • Чау-Чау
  • Чау-Чау
  • Чау-Чау
  • Чау-Чау
  • оценка:
  •  0/5
  • Доставката се поема от: купувача

Чистокръвни бели Чау-Чау ваксинирани родени на 06/06/2016 .. 2 женски.

КОМЕНТАР

Остави оценка: