Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Червени Високи Токчета

  • Червени Високи Токчета
  • Червени Високи Токчета
  • Червени Високи Токчета
  • Червени Високи Токчета
  • оценка:
  •  0/5
  • Състояние: ново
  • Доставката се поема от: купувача

Естествен велур, 16см високи ,обувани за веднъж за снимки! Без забележка!

КОМЕНТАР

Остави оценка: