Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Давам под наем обзаведена гарсониера

no image
 • Давам под наем обзаведена гарсониера
 • оценка:
 •  0/5

  Давам под наем обзаведена гарсониера в центъра за работещи момичета. Без посредник.
  Милена

  КОМЕНТАР

  Остави оценка:

  Подобни обяви