Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Декоративни кокошки Копринки

  • Декоративни кокошки Копринки
  • Декоративни кокошки Копринки
  • Декоративни кокошки Копринки
  • оценка:
  •  0/5
  • Доставката се поема от: купувача

Продавам 2 петлета Копринки на 4 месеца. Едно чисто бяло и едно черно с кафяво.Изключително красиви и кротки.Цената е за брой.

КОМЕНТАР

Остави оценка: