Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Детска раница

  • Детска раница
  • Детска раница
  • Детска раница
  • оценка:
  •  0/5
  • Състояние: ново
  • Доставката се поема от: купувача

Раницата е нова ,води се 3D,подходяща е и за училище и за детска градина .Размера и е от нормалните .

КОМЕНТАР

Остави оценка:

Подобни обяви