Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Двустаен апартамент Обзаведен Партер 60 кв.м

no image
 • Двустаен апартамент Обзаведен Партер 60 кв.м
 • оценка:
 •  0/5

  Дава се апартамент под наем на центъра обзаведен с уреди. ДО сладкарница Виена.

  КОМЕНТАР

  Остави оценка:

  Подобни обяви