Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Едностаен апартамент Обзаведен Непоследен етаж 28 кв.м

 • Едностаен апартамент Обзаведен Непоследен етаж 28 кв.м
 • оценка:
 •  0/5

  Давам за нощувкa или за постоянно обзаведен южен едностаен апартамент с тераса, ново строителство, Wi-FI - TV, без посредник Агенции да не ми се обаждат

  КОМЕНТАР

  Остави оценка:

  Подобни обяви