Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Едностаен апартамент Обзаведен Непоследен етаж 50 кв.м

no image
  • Едностаен апартамент Обзаведен Непоследен етаж 50 кв.м
  • оценка:
  •  0/5
  • Обзавеждане: Обзаведен
  • Квадратура: 50 кв.м
  • Тип апартамент: 1 - стаен

обзаведена гарсониера

КОМЕНТАР

Остави оценка:

Подобни обяви