Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Едностаен апартамент Обзаведен Непоследен етаж 55 кв.м

 • Едностаен апартамент Обзаведен Непоследен етаж 55 кв.м
 • оценка:
 •  0/5

  Обзаведена гарсониера до парка.

  КОМЕНТАР

  Остави оценка:

  Подобни обяви