Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Внимание ! Обявата е изтекла на 23.10.2016 07:43 !

елегантен костюм за дама

  • елегантен костюм за дама
  • елегантен костюм за дама
  • елегантен костюм за дама
  • оценка:
  •  0/5
  • Състояние: използвано
  • Доставката се поема от: купувача

 Kostioma e obli4an nqkolko pati za po specialni povodi po4ti kato nov e razmerat mu e 50 na BG firma KARINA sas pantalon e mnogo e krasiv 

КОМЕНТАР

Остави оценка:

Подобни обяви