Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Внимание ! Обявата е изтекла на 24.10.2016 02:05 !

Iveco Daily

  • Iveco Daily
  • оценка:
  •  0/5
  • Вид МПС: Микробуси

Авточасги втора употреба- 'Авто Фокс' ЕООД , сл. тел, 0877 28 27 03 0877 28 27 04 ИЗКУПУВАМЕ КАТАСТРОФИРАЛИ И ПОВРЕДЕНИ АВТОМОБИЛИ! ! !

КОМЕНТАР

Остави оценка: