Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Внимание ! Обявата е изтекла на 24.10.2016 02:05 !

Iveco Daily

no image
  • Iveco Daily
  • оценка:
  •  0/5
  • Вид МПС: Микробуси

Авточасти втора употреба-'АВТО ФОКС' , сл. тел. 0877282703, , , , 0877282702 ИЗКУПУВАМЕ ИЗГОДНО КАТАСТРОФИРАЛИ, ПОВРЕДЕНИ ВСИЧКИ МОДЕЛИ ИВЕКО

КОМЕНТАР

Остави оценка: