Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

катарама за колан

  • катарама за колан
  • оценка:
  •  0/5
  • Състояние: ново

Метална масивна катарама за колан, размери 7,6х7 см.

КОМЕНТАР

Остави оценка:

Подобни обяви