Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Куки за месо

no image
 • Куки за месо
 • оценка:
 •  0/5

  26 куки за трупно месо. Масивна неръждаема стомана. Може да се продават и на бройка.

  КОМЕНТАР

  Остави оценка:

  Подобни обяви