Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Лавандулови резници

 • Лавандулови резници
 • оценка:
 •  0/5

  Сключваме договори за реколта 2016 година за разсад лавандула. Сорт: Севтополис, Юбилейна, Рая, Дружба и Хемус. Цена по договаряне!

  КОМЕНТАР

  Остави оценка:

  Подобни обяви