Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Легло за домашни любимци кучета и котки

  • Легло за домашни любимци кучета и котки
  • Легло за домашни любимци кучета и котки
  • оценка:
  •  0/5
  • Доставката се поема от: купувача

Ново меко и топло легло за домашни любимци, подходящо за котки или по-малки породи кучета. Налично кафяво.

КОМЕНТАР

Остави оценка:

Подобни обяви