Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Лепене на плочки

no image
 • Лепене на плочки
 • оценка:
 •  0/5

  Лепене на плочки,камък.Монтаж мивка,моноблок,душкабина.Качество.    коректност.

  КОМЕНТАР

  Остави оценка:

  Подобни обяви