Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Нови Детски нови обувки, Everlast, естествена кожа, 19 номер

  • Нови Детски нови обувки, Everlast, естествена кожа, 19 номер
  • Нови Детски нови обувки, Everlast, естествена кожа, 19 номер
  • Нови Детски нови обувки, Everlast, естествена кожа, 19 номер
  • Нови Детски нови обувки, Everlast, естествена кожа, 19 номер
  • оценка:
  •  0/5
  • Състояние: ново
  • Доставката се поема от: купувача

Чисто нови, естествена кожа, 19 номер, 12см. стелка, бели.

КОМЕНТАР

Остави оценка: