Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Нови накладки Делфи за дискови спирачки и тампон за ауспух BMW 3 E36

  • Нови накладки Делфи за дискови спирачки и тампон за ауспух BMW 3 E36
  • Нови накладки Делфи за дискови спирачки и тампон за ауспух BMW 3 E36
  • Нови накладки Делфи за дискови спирачки и тампон за ауспух BMW 3 E36
  • Нови накладки Делфи за дискови спирачки и тампон за ауспух BMW 3 E36
  • оценка:
  •  0/5
  • Състояние: ново
  • Вид МПС: Автомобили
  • Тип: Спирачна система


Чисто нови накладки Делфи за БМВ Е36 и тампон за ауспух
цена за накладки 30 лева
тампон 10.
ако купите и двете ги получавате с безплатна доставка

КОМЕНТАР

Остави оценка:

Подобни обяви