Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Внимание ! Обявата е изтекла на 15.10.2016 19:45 !

пинчер

  • пинчер
  • оценка:
  •  0/5
  • Доставката се поема от: купувача

пинчера е 3 годишна женска и има две малки мажко и женско 40 дена стана

КОМЕНТАР

Остави оценка: