Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Внимание ! Обявата е изтекла на 04.10.2016 16:57 !

Пистолет Р2000

no image
 • Пистолет Р2000
 • оценка:
 •  0/5

  Продавам законно притежаван пистолет Хеклер и Кох Р2000 -
  H & K P2000 калибър 9х19.

  КОМЕНТАР

  Остави оценка:

  Подобни обяви