Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

подземен гараж

no image
  • подземен гараж
  • оценка:
  •  0/5
  • Квадратура: 25 кв.м
  • Вода: Без вода
  • Ток: Без ток

Подземният гараж се намира близо до входа на 12 СОУ.

КОМЕНТАР

Остави оценка:

Подобни обяви