Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

поларено одеало

  • поларено одеало
  • поларено одеало
  • поларено одеало
  • оценка:
  •  0/5
  • Състояние: ново
  • Доставката се поема от: купувача

Ново поларено одеало за бебе. Размер 130/160см.

КОМЕНТАР

Остави оценка:

Подобни обяви