Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Продава 1-СТАЕН, гр. Враца, Металург

  • Продава 1-СТАЕН, гр. Враца, Металург
  • Продава 1-СТАЕН, гр. Враца, Металург
  • оценка:
  •  0/5
  • Квадратура: 40 кв.м

Централно парно ,подови настилки:;мокет,работещ асансьор.

КОМЕНТАР

Остави оценка:

Подобни обяви