Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Продавам Барбус филаментоза

  • Продавам Барбус филаментоза
  • Продавам Барбус филаментоза
  • Продавам Барбус филаментоза
  • Продавам Барбус филаментоза
  • оценка:
  •  0/5
  • Доставката се поема от: купувача

Продавам три броя Барбус филаментоза-в отлично здраве никога не боледували.На размер над 10 см.или разменям за рейнболи .Може и за гибицепс.Цената е за трите.

КОМЕНТАР

Остави оценка: