Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Продавам доилен агрегат за кози и овце

  • Продавам доилен агрегат за кози и овце
  • оценка:
  •  0/5
  • Доставката се поема от: купувача

Продавам доилен агрегат за доене на 2 броя кози или овце графитен марка меласти. 

КОМЕНТАР

Остави оценка:

Подобни обяви