Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Продавам фиданки лешници

 • Продавам фиданки лешници
 • оценка:
 •  0/5

  Продавам Фиданки лешници сорт”Тонда джентиле”-2год- и 3год- сорт ”Ран Трапезундски”-сорт РИМСКИ 2год. и 3год-3.50лв.

  КОМЕНТАР

  Остави оценка:

  Подобни обяви