Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Продавам гоблен

  • Продавам гоблен
  • оценка:
  •  0/5

    Продавам гоблен ”Свети Георги”. Изработен е с конци дмц и гоблена реки бод 1/1. Размерите са 19/28,5см.

    КОМЕНТАР

    Остави оценка: