Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Продавам KTM 250 SX

  • Продавам KTM 250 SX
  • Продавам KTM 250 SX
  • Продавам KTM 250 SX
  • Продавам KTM 250 SX
  • оценка:
  •  0/5
  • Тип: Ендуро и Кросов


мотора не е каран професионалнк на писта всички консумативи са сменени леки козметични забележки

КОМЕНТАР

Остави оценка: