Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Продавам орехови фиданки сорт -ШЕЙНОВО и сорт -ИЗВОР 10

 • Продавам орехови фиданки сорт -ШЕЙНОВО и сорт -ИЗВОР 10
 • оценка:
 •  0/5

  Продавам Фиданки Орех 2год. -и 3 год и 4 год. - цена 3.50лв височина -1,00м..1.20м, 1.50 м

  КОМЕНТАР

  Остави оценка:

  Подобни обяви