Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Внимание ! Обявата е изтекла на 05.10.2016 00:00 !

prodavam puiki na 4 mese4ni i 3 mese4ni

  • prodavam puiki na 4 mese4ni i 3 mese4ni
  • prodavam puiki na 4 mese4ni i 3 mese4ni
  • prodavam puiki na 4 mese4ni i 3 mese4ni
  • оценка:
  •  0/5
  • Доставката се поема от: купувача

Puikite sa doma6ni nesa broilerni 25 i 30 lv

КОМЕНТАР

Остави оценка: