Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Продавам ротор за стартер на камион ИФА

  • Продавам ротор за стартер на камион ИФА
  • Продавам ротор за стартер на камион ИФА
  • Продавам ротор за стартер на камион ИФА
  • оценка:
  •  0/5
  • Състояние: ново

Продавам чисто нов,не исползван ротор за стартер на камион ИФА,дължина на оста 420 мм.

КОМЕНТАР

Остави оценка: