Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Saeco Vienna Superautomatica

  • Saeco Vienna Superautomatica
  • Saeco Vienna Superautomatica
  • Saeco Vienna Superautomatica
  • оценка:
  •  0/5
  • Състояние: използвано

Кафеавтомата е сервизиран и готов за употреба.

КОМЕНТАР

Остави оценка:

Подобни обяви