Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Скутер kymco 50 бартер

  • Скутер kymco 50 бартер
  • Скутер kymco 50 бартер
  • Скутер kymco 50 бартер
  • Скутер kymco 50 бартер
  • оценка:
  •  0/5
  • Тип: Скутер


Скутер kymco 50 кубика запазен всичко му работи пали на стартер и титанка чисто нов акумолатор

КОМЕНТАР

Остави оценка: