Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Слушалки Nokia - HDS-3

 • Слушалки Nokia - HDS-3
 • оценка:
 •  0/5

  хендсфри / слушалки Nokia
  модел: HDS-3
  тип: Стерео
  Слушалките работят и са в добро състояние.

  КОМЕНТАР

  Остави оценка:

  Подобни обяви