Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Страхотен сет гривна + пръстен

  • Страхотен сет гривна + пръстен
  • Страхотен сет гривна + пръстен
  • оценка:
  •  0/5
  • Състояние: ново
  • Доставката се поема от: купувача

Красив сет гривна + пръстен.Пръстенът може да се регулира.

КОМЕНТАР

Остави оценка: