Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Таблет - Onix

  • Таблет - Onix
  • оценка:
  •  0/5
  • Състояние: ново

Размер10 инча
Таблет - ONIX
10.1” екран
Предна и задна камера
Wi-Fi
Micro SD слот
Micro USB жак
Андоид 4.4 Кит-Кат
16Gb вградена памет
A23 Dual Core A7, 1.5GHz CPU процесор

КОМЕНТАР

Остави оценка: