Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

telferi kran

 • telferi kran
 • telferi kran
 • telferi kran
 • telferi kran
 • оценка:
 •  0/5

  телфер кран 8 тона 16,5 схирок на 4м висок 22 бр греди и телферни релси malkiq e prodaden,

  КОМЕНТАР

  Остави оценка:

  Подобни обяви