Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

Тристаен апартамент Обзаведен Непоследен етаж 90 кв.м

no image
  • Тристаен апартамент Обзаведен Непоследен етаж 90 кв.м
  • оценка:
  •  0/5
  • Обзавеждане: Обзаведен
  • Квадратура: 90 кв.м
  • Тип апартамент: 3 - стаен

Напълно обзаведен, непреходен апартамент, в добро състояние, до Евл. Георгиев, може трима човека.

КОМЕНТАР

Остави оценка:

Подобни обяви