Сайт за безплатни обяви - Samo.bg

заведение под наем на помпорово

  • заведение под наем на помпорово
  • заведение под наем на помпорово
  • заведение под наем на помпорово
  • оценка:
  •  0/5
  • Квадратура: 200 кв.м

Заведението се намира на пистата на вр Снежанка

КОМЕНТАР

Остави оценка:

Подобни обяви